PRZEPROWADZKI WEJHEROWO

Każda usługa jest odpowiednio planowana, żeby do minimum zredukować czas i dodatkowo napięcie klientów, jak również aby obniżyć koszt przeprowadzenia usługi. Sporo jest w aktualnych czasach kombinatorów, dla jakich sjesta na „papieroska” co kwadrans jest rzeczą zwyczajną. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy nie robią przerwy na papierosa czy kawę co kwadrans. Dzięki naszej pomocy wyprowadzki przebiegają w sposób sprawny, szybko i bez nerwów. Dzięki dobrej flocie samochodowej, w tym dzięki posiadaniu specjalnych meblowozów, usługi wykonujemy na najwyższym poziomie zarówno w Trójmieście, a także na terenie całego kraju. Do tej pory wykonaliśmy setki przeprowadzek domów, biur, organizacji, nie omijając przy tym oryginalnych zleceń. Współpracujemy oraz wzajemnie uzupełniamy się z firmą odAdoZ Przeprowadzki Gdańsk, przez co w jeszcze większym stopniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów
Doskonale wiemy jak malutko czasu na dodatkowe sprawy mają ludzie aktywni zawodowo. Z tego powodu dopasowujemy godziny naszej pracy do Państwa konkretnych potrzeb. Usługi wykonujemy w tygodniu, jak i podczas weekendów. Gwarantujemy, że każda usługa zostanie wykonana w sposób ekspresowy, skuteczny i nadzwyczaj rzetelny.

TRANSPORT WEJHEROWO

Potrzebujesz firmy, która przetransportuje sprzęt AGD? Potrzebujesz ekspresowej bagażówki od zaraz? Zadzwoń do nas!
„Arkadiusz – Przeprowadzki” realizuje bardzo szybką usługę transportową w takich regionach jak Gdynia, Gdańsk, Sopot i okolicznych miejscowościach. Zgłoś się do nas a nasza bagażówka przybędzie w określone przez Ciebie miejsce tak szybko jak to możliwe.
Bezpieczeństwo ładunku oraz szybkość realizacji Twojego zamówienia gwarantuje różnorodny wymiarowo tabor samochodów zaczynając od 12m3 a kończąc na 40m3.
Cena wykonania usługi transportu uzależniona jest od paru czynników, to jest od typu wypożyczanego samochodu, ilości km oraz czasu wykonawstwa usługi. Jesteśmy otwarci na propozycje klienta i propozycje cenowe.
Transport mebli i pozostałych elementów dobytku ułatwiają nam specjalistycznie przeznaczone do prowadzenia firmy meblowozy typu bagażówka marki Iveco oraz Mercedes. Naszą flotę uzupełniają busy, które stosowane są do realizacji usług w przypadku których chodzi o przewiezienie niewielkich rzeczy. Załadunek w naszej firmie wykonywany jest przy pomocy specjalistycznych akcesoriów, na które składają się między innymi szelki czy pasy.

UTYLIZACJA WEJHEROWO

Podczas przeprowadzki mamy doskonałą okazję do pozbycia się różnych nieprzydatnych a zajmujących wielką część naszej domowej przestrzeni mebli, sprzętów i innych dóbr wielkogabarytowych. Dzięki świadczonym przez naszą firmę usługom także ta sprawa przestaje być dla Państwa problemem. Zarazem podczas standardowej przeprowadzki jak też przy prostym „remanencie” domowego mienia zajmiemy się utylizacją zbędnych rzeczy. Możemy przeprowadzić oczyszczanie i porządkowanie:
- mieszkań
- poddaszy
- strychów
- piwnic
- garażów
- ogrodów

Do głównie wytwarzanych w naszych gospodarstwach domowych odpadów o dużych gabarytach należy:
zużyty sprzęt w gospodarstwie domowym (lodówki, pralki, kuchenki, piecyki, armatura sanitarna)
- sprzęt elektroniczny (telewizory, radia, komputery, odkurzacze)
- stare meble
- stolarka budowlana bez szyb (okna, drzwi)
- tekstylia
- akcesoria dziecięce
- materace
- pierzyny
- rowery
- zabawki sporych rozmiarów etc.